Z Irlandii
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pan Artur Beczek walczy o życie. Fatalna diagnoza miała miejsce w 2019 roku. 8 miesięcy temu u Pana Artura zdiagnozowano glejaka. Poza leczeniem stacjonarnym potrzebna jest immunoterapia dostępna w Niemczech. Artur, jego żona Karolina i ich dwóch wspaniałych synów: Kuba - 6 lat i Adaś - 5 miesięcy, bardzo liczą na Wasze wsparcie, by móc kontynuować leczenie za granicą.

 

Lekarze w Irlandii są bezradni, stwierdzili, że glejak jest nieoperacyjny. Ratunkiem dla mężczyzny i nadzieją na wyzdrowienie jest immunoterapia w Niemczech. To innowacyjna metoda leczenia nowotworów, która polega na aktywacji układu immunologicznego, który posiada naturalne mechanizmy obronności przeciwnowotworowej. Terapia nie jest refundowana i wiąże się z dużymi kosztami.

Potrzeba zebrać aż 35 tys. euro na ten cel. Dzięki zebranym środkom będą mogli pokryć koszty leczenia, podróży oraz pobytu Artura i Karoliny w Niemczech.

30 sierpień 2019 rok, Pani Karolina w Dublinie na oddziale porodowym, urodził się Adaś. Pan Artur w szpitalu w Warszawie, właśnie otrzymał wyniki badań rezonansu głowy. Dzień, który powinien zostać radośnie zapamiętany odwrócił ich życie do góry nogami. U Pana Artura zaobserwowano zmiany fizyczne w mózgu.

Po powrocie do Irlandii biopsja potwierdziła tumor, glejak stopnia IV. Wyróżnia się on cechami anaplazji komórkowej oraz zwiększonego potencjału proliferacyjnego, co powoduje agresywny rozrost i niekorzystne rokowania.

Pan Artur i rodzina otrzymali najgorszą wiadomość z możliwych. Lekarze stwierdzili, że glejak jest nieoperacyjny, że Panu Arturowi pozostało tylko kilka miesięcy życia.

Jest jednak szansa. Niemieccy radiolodzy mają możliwość pomocy Panu Arturowi. Leczenie jest jednak drogie.

Dzięki Twojej pomocy dostanie szansę na bycie z rodziną. 

Jak można pomóc? 

Aby pomóc panu Arturowi należy wpłacić kwotę na stronie fundacji GoFundMe.com . Nie ma znaczenia jaką kwotę wpłacisz, liczy się każda złotówka! Link poniżej:

https://www.gofundme.com/f/help-artur-beat-cancer

Pan Artur z dziećmi

Tagi
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS