Z Irlandii
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ambasada RP w Dublinie informuje iż w odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie Polskie Linie Lotnicze LOT rozważają zorganizowanie specjalnego rejsu czarterowego z Dublina do Warszawy w dniu 28 maja 2020 r.

Specjalne czartery do Polski są organizowane na zasadach komercyjnych (cena przelotu nie powinna przekroczyć 1200 zł od osoby – szczegółowych informacji na temat warunków przelotu udziela wyłącznie przewoźnik), nie są połączeniami regularnymi i nie są realizowane w ramach akcji LOT DO DOMU, która zakończyła się 5 kwietnia 2020 roku- podaje Ambasada RP.

Lot 28 maja odbędzie się jedynie w przypadku zebrania wymaganej liczby osób zainteresowanych takim rejsem.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z powyższego połączenia (Dublin – Warszawa), proszone są o przesłanie do dnia 22 maja 2020 do godziny 12:00, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących informacji:

Imię i nazwisko.
Numer telefonu komórkowego/stacjonarnego.
Adres e-mail.
Obywatelstwo.
Oświadczenie „Wyrażam zgodę na przekazanie przez Wydział Konsularny Ambasady RP w Dublinie moich danych osobowych do firmy PLL LOT w celu ich dalszego przetwarzania”.

Zgłoszenia zostaną przekazane do firmy PLL LOT. 

Ambasada ostrzega, iż osoby, które wcześniej kontaktowały się z urzędem w sprawie możliwości powrotu do Polski, muszą dokonać zgłoszenia w sposób opisany powyżej. Wcześniejsze wiadomości nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu listy.

 

Źródło: GOV.PL

Tagi
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS