Z Irlandii
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

To będzie słoneczny i ciepły tydzień. Jak informuje Met Eireann, w połowie tygodnia temperatura może sięgnąć nawet 25 stopni Celsjusza.

Od początku tygodnia możemy cieszyć się piękną słoneczną pogodą. W poniedziałek temperatura wzrośnie do 19°C. Przelotne opady deszczu tylko w zachodniej części kraju. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura w okolicy od 15 st C na wschodzie do 20 st C w zachodniej części kraju.

Ładny dzień szykuje się również we wtorek. Na termometrach w najcieplejszym momencie będzie od 18° do 21°C w regionach Munster i Leinster, 14 st C do 18 st C w Ulster i  Connacht. Rano niebo będzie zachmurzone. Po południu zachmurzenie niewielkie.

Podobnie będzie w środę, jednak zdecydowanie cieplej. Słupki rtęci również wzrosną od 19 stopni do 24 st C i nie będziemy narzekać na brak słońca. Przelotne opady w północnej części kraju.

Czwartek będzie najcieplejszym dniem tygodnia. Dzień zapowiada się bezchmurnie i będzie gorącu. Temperatura wzrośnie do maksymalnie 25 °C. Pod koniec dnia zachmurzy się w Connacht i Munster.

Piątek również ciepło. Na termometrach będzie od 17 do 23 stopni C. Opady deszczu w Connacht i Munster. Chłodniej w południowej części kraju.

 

Tagi
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS