Z Irlandii
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sieć sklepów ALDI wprowadza do swojej oferty maseczki osłonowe wielokrotnego użytku. Cena maseczki za opakowanie wynosi 5,99 euro.

Sieć sklepów ALDI informuje, że wprowadza do swojej oferty maseczki osłonowe wielokrotnego użytku. Maseczki są dwuwarstwowe, nie uczulają i mogą być prane w pralce. Maseczki zapewniają swobodny przepływ powietrza.

Dostępne w ofercie ALDI maseczki kupić można od czwartku 4 czerwca już w cenie 5,99 euro za opakowanie, 2 sztuki. Wg przedstawicieli sieci są wygodne i dobrze przylegają do twarzy, dzięki czemu nie ma konieczności ich ciągłego poprawiania i nie przeszkadzają w trakcie zakupów

Aldi uruchamia sygnalizację świetlną w sklepach

Aldi wprowadzi kontrolę liczby klientów przebywających na raz w sklepie za pomocą świateł drogowych.

Aldi Ireland poinformował, że wdrożony zostanie nowy, zautomatyzowany system sygnalizacji świetlnej przy wejściach do sklepów. Ma to pomóc w kontroli liczby klientów w sklepie w tym samym czasie.

Wdrożenie nowego systemu rozpoczyna się od 15 czerwca po przeprowadzonym wcześniej udanym pilotażu w sklepie w Naas.

Zielone i czerwone światło pozwalają odpowiednio albo wejść do sklepu lub przy czerwonym automatycznie blokują się drzwi. System sygnalizacji świetlnej będzie działał równolegle z obecnymi środkami już stosowanymi we wszystkich sklepach.

Źródło: ALDI Ireland

Tagi
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS