Z Irlandii
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Face masks for Ireland to lokalna akcja szycia maseczek zainicjowana przez Polskie Stowarzyszenie w Midlands w Irlandii. Do tej pory udało się uszyć ponad 500 maseczek ochronnych, które trafią w regionie tam gdzie są najbardziej potrzebne.

300 masek zostało już rozdanych w Athlone, 50 trafi do domu opieki w Ballymahon, 40 do Lanesboro i kolejnych 30 do Public Health Nurses w Athlone - czytamy na polishcommunity.ie. W odpowiedzi na apel radnej Peggy Nolan z Longford, przekazano wczoraj 90 maseczek dla Public Health Nurses w Longford. Zostały one uszyte przez wspaniałych wolontariuszek z Midlands w ramach akcji 'Face masks for Ireland'  - czytamy dalej.

Maseczki są przekazywane ZA DARMO lokalnym instytucjom zgłaszającym się po pomoc, które zatrudniają pielęgniarki i opiekunów.

W sprawie przekazania materiałów lub dołączenia do zespołu, skontaktuj się ze stowarzyszeniem z Midlands Polish Community - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Athlone – Wojciech Wrobel

Longford – Barbara Stach

Mullingar – Dana Kiernan

Ballymahon – Joanna Kazek

Jeżeli pragniesz wesprzeć zbiórkę pieniężna na zakup materiałów, możesz to zrobić przez iFundraise:

https://www.ifundraise.ie/donation_widget/register-donor-anonymous.php?pid=5210

Więcej informacji na temat akcji znajdziesz na www.polishcommunity.ie.

 

Tagi
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS