Decathlon w Ballymun, Dublin

Z Irlandii
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tłumów przed otwarciem raczej jednak nie będzie, bowiem w związku z restrykcjami jakie obowiązują nie przewiduje się spektakularnych promocji. 'Wielkie' otwarcie sklepu w Ballymun w sobotę o 10:30. 

Decathlon to producent sprzętu sportowego i sieć dużych sklepów sportowych, z tysiącem punktów sprzedaży na całym świecie. Pierwszy sklep Decathlon powstał w 1976 r. we Francji. Misją Decathlon jest umożliwianie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani i dumni, że możemy zaoferować ten ogromny, innowacyjny i bezkonkurencyjny sklep miłośnikom irlandzkiego sportu ”- powiedział Bastien Grandgeorge, dyrektor naczelny Decathlon w Irlandii. Jego powierzchnia handlowa wynosi aż 4000 mkw. W ofercie znajduje się odzież i sprzęt do uprawiania ponad 70 dyscyplin sportowych - zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Sklep w Ballymun będzie „centrum sportowym” jakiego w Irlandii jeszcze nie było. Mieszkańcy będą mogli korzystać z wielofunkcyjnego boiska, placu zabaw, plac do jazdy na rolkach oraz z wielu innych atrakcji.

Decathlon zapewni również bogaty zakres usług. Na terenie sklepów można skorzystać z serwisu rowerowego czy stworzyć personalizowany produkt z nadrukiem termicznym.

Sklep w Ballymun jest pierwszym, i będzie największym z 9 planowanych sklepów w Irlandii.

 

Źródło: Decathlon

Tagi
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS