"365 dni" produkcja ta powstała na podstawie książki Blanki Lipińskiej, jeden z najchętniej oglądanych polskich filmów tego roku, który w trzy tygodnie przyciągnął do kin 1,5 mln widzów, jest już dostępny na platformie Netflix w Irlandii.

Pierwszy polski erotyk trafił do kin w lutym 2020 roku. Błyskawicznie stał się hitem się hitem. Produkcja przyciągała wiele osób.

Produkcja powstała na podstawie książki Blanki Lipińskiej. "365 dni" to pierwsza część trylogii tej pisarki. To intymna opowieść o relacji Laury (Anna-Maria Sieklucka) i Massimo (Michele Morrone). Głównym wątkiem filmu jest porwanie polskiej turystyki przez Massimo i uwięzienie jej. Mężczyzna daje kobiecie 365 dni na pokochanie go.

Reżyserką filmu jest Barbara Białowąs. W rolach głównych wystąpili z kolei tacy aktorzy jak Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska czy Grażyna Szapołowska.
Film cieszy się dużym zainteresowaniem. W kinach produkcję obejrzało aż 1 638 452 widzów.

 

Źródło: o2.pl / Netflix

 

Player

„W głębi lasu” (ang. The Woods) to kolejna produkcja Netflix rozgrywająca się w Polsce. Fabuła obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego.

"365 dni" produkcja ta powstała na podstawie książki Blanki Lipińskiej, jeden z najchętniej oglądanych polskich filmów tego roku, który w trzy tygodnie przyciągnął do kin 1,5 mln widzów, jest już dostępny na platformie Netflix w Irlandii.

Plagi Breslau – polski film sensacyjny wyprodukowany w 2018 roku, którego reżyserem, scenarzystą i producentem jest Patryk Vega. Film został wyprodukowany przez i na zlecenie platformy Showmax. Oglądanie filmu dozwolone od lat 15.

Lata 80. w Polsce – sam środek ponurego krajobrazu pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym Stołem. W niedużym, zapomnianym mieście gdzieś na południowym zachodzie Polski, dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz. Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody redaktor: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) – syn wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie śledztwo. Czym bardziej angażuje się w sprawę, tym głębiej grzęźnie w tytułowy rojst - bagno, z którego trudno się wydostać.