Ze Świata
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

"Po 4 miesiącach zamknięcia, z zadowoleniem przyjmujemy decyzje rządów we Włoszech, Grecji, Portugalii, Hiszpanii i na Cyprze o otwarciu granic i odejściu od kwarantanny" - informuje prezes Ryanaira Eddie Wilson.

Ryanair, potwierdza iż od 1 lipca zamierza obsługiwać 40% normalnego lipcowego rozkładu lotów. Hiszpania w ten weekend poinformowała o zniesieniu restrykcji od 1 lipca, podobnie jak zrobiły to wcześniej Włochy, Cypr, Grecja i Portugalia. We wszystkich tych krajach hotele oraz plaże zostaną otwarte na lipcowo-sierpniowe wakacje.

Ryanair będzie oferował codzienne loty z krajów europejskich na najważniejsze wakacyjne lotniska w Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Grecji i na Cyprze od 1 lipca.

Z okazji zniesienia restrykcji podróży w różnych krajach europejskich, Ryanair ogłosił wielką wyprzedaż. Bilety na podróż w lipcu i sierpniu w cenach już od 129 zł dostępne są jedynie do czwartku 28 maja.

Eddie Wilson, Prezes Ryanair DAC powiedział:

„Po 4 miesiącach zamknięcia, z zadowoleniem przyjmujemy decyzje rządów we Włoszech, Grecji, Portugalii, Hiszpanii i na Cyprze o otwarciu granic i odejściu od kwarantanny. Europejskie rodziny, które były blokowane przez ostatnie 10 tygodni, mogą teraz zacząć planować rodzinny urlop w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Grecji i innych krajach basenu Morza Śródziemnego na lipiec i sierpień przed powrotem dzieci do szkół we wrześniu."

"Ryanair od 1 lipca będzie oferował prawie 1000 lotów dziennie. Wprowadziliśmy do sprzedaży mnóstwo biletów w atrakcyjnych cenach na tegoroczne wakacje, o których tak wiele rodziców i dzieci marzyło."

"Wszystkie loty Ryanair odbywać się będą zgodnie z nowymi wytycznymi UE odnośnie bezpieczeństwa podróży, które nakładają obowiązek noszenia maseczek zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu na wszystkich pasażerów (oraz załogi Ryanair)."

"Z niecierpliwością oczekujemy na miliony pasażerów Ryanaira na pokładach naszych samolotów. Cieszymy się, że gospodarka w Europie wraca do normalności po tym trudnym okresie zamknięcia, dzięki któremu udało odnieść wielki sukces w walce z wirusem Covid-19.”

 

Źródło: Ryanair

Tagi
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS