Światową premierę zaplanowano na 21 kwietnia 2020 r. Duet komików Thomas Middleditch i Ben Schwartz zawita na Netflix, aby zaprezentować światowej publiczności kolekcję trzech całkowicie improwizowanych występów komediowych z serii „Middleditch & Schwartz”. Każdy występ w całości opiera się na losowej sugestii widowni. Wszystkie trzy części zostały nakręcone w NYU Skirball Center for the Performing Arts i zostaną udostępnione w serwisie Netflix już 21 kwietnia 2020 r.

 

 

„Middleditch & Schwartz: Wymarzona praca”

Opowieść o dwóch przyjaciołach, z których jeden ma ważną rozmowę kwalifikacyjną o pracę, która przeradza się w kryzys egzystencjalny obejmujący fotografię, The New York Times oraz łazienki na lotnisku JFK. Zanim cała draka dobiegnie końca, Kyle staje się Saussinem, Saussin staje się Kylem, żaden z nich nie dostaje wymarzonej pracy, ale obaj wiedzą, co znaczy być prawdziwym wcieleniem gazeli. 

 

„Middleditch & Schwartz: Prawo i magia”

Budzący grozę egzamin końcowy grupki studentów pierwszego roku prawa szybko przeradza się w egzamin z ludzkiej moralności, gdy duet komików przeżywa spotkanie z kosmitą, dokonuje refleksji nad porzuconymi dziećmi i para się magią. Po trochu „Klub winowajców”, po trochu „Opowieści z Narni” — ta wyimaginowana klasa nie ustanie, póki nie pozna różnicy między umową papierową a cyfrową. 

 

„Middleditch & Schwartz: Ślub na parkingu”

Emocje sięgają zenitu podczas wydarzeń poprzedzających ślub i samej ceremonii, na której kapłan, duch, panna młoda i rodzice pana młodego okazują się być zakręceni jak ruski termos. Zanim Thomas i Ben dojdą do ołtarza, poznasz historię szczeniackiego romansu, przeżyjesz nieudany napad i będziesz świadkiem próby prawdziwej miłości. 

źródło: Netflix Media

netflix.com/middleditchandschwartz

 

Player

„W głębi lasu” (ang. The Woods) to kolejna produkcja Netflix rozgrywająca się w Polsce. Fabuła obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego.

"365 dni" produkcja ta powstała na podstawie książki Blanki Lipińskiej, jeden z najchętniej oglądanych polskich filmów tego roku, który w trzy tygodnie przyciągnął do kin 1,5 mln widzów, jest już dostępny na platformie Netflix w Irlandii.

Prof. Szymon Malinowski z Uniwersytetu Warszawskiego, który zajmuje się zmianami klimatycznymi, jest bohaterem filmu dokumentalnego “Można panikować". Film amerykańskiego reżysera Jonathana L. Ramseya do 7 czerwca dostępny jest za darmo na platformie YouTube.

Prezydent Michael D. Higgins w przemówieniu do wszystkich szóstoklasistów, którzy w normalnych okolicznościach rozpoczęliby swój ostatni tydzień szkoły podstawowej, podziękował za wspólny wysiłek włożony w powstrzymanie rozprzestrzeniania się Covid-19 i życzył im powodzenia w ukończeniu szkoły podstawowej w tak trudnych okolicznościach.